Prácu kvalitného a dobrého klampiara odhalíte na prvý pohľad.
Je to vizitka a prvý dojem z každej strechy.

Dobrých klampiarov a ľudí, ktorí rozumejú plechu je dnes ako šafránu. Snahou našej spoločnosti je mať zamestnancov, ktorých klampiarina baví a ktorí majú ku klampiarskemu remeslu vzťah. Naši pracovníci absolvujú rôzne školenia a certifikácie, ktoré organizuje napríklad  Klub kvalitného klampiarstva, ktorý združuje firma Rheinzink - dodávateľ titánzinkového plechu.

 

IMG_2292-1024x768.jpg (252 KB)

 

IMG_0871-1024x768.jpg (129 KB)

Poctivá práca

Poctivou klampiarskou prácou realizujeme strešné krytiny z titánzinkového, medeného, hliníkového alebo lakoplastovaného plechu používajúc naše dlhoročné know-how riešenia detailov súvisiacich z tepelnou roztiažnosťou plechu a problémami s tým spojenými.

IMG_2285-1024x768.jpg (167 KB)

Základom kvalitného vyhotovenie je použitie výrobcom odporúčaných  systémových komponentov.

Neoddeliteľnou súčasťou realizácie plechovej strechy je používanie špeciálneho klampiarskeho náradia svetových značiek.

V oblasti plechových striech sme ozajstní profesionáli s ozaj  pôsobivým a veľkým množstvom referencií ako napr. Štátne divadlo v Košiciach, kde sme sa realizovali rekonštrukcia časti strešného plášťa – výmena medenej krytiny a dreveného záklopu centrálnej sedlovej strechy, pultových striech po obvode stavby, a obzvlásť komplikovaných vežičiek na východnej a západnej strane objektu.