Naša spoločnosť BOX PARK a jej zamestnanci pôsobia na slovenskom strechárskom trhu od roku 2009. Za tento čas sme zrealizovali množstvo striech a krovov na stavbách pre domácich ale aj zahraničných klientov.

 

onas-1.jpg (597 KB)
K výstavbe každej strechy sa venujeme individuálne. Každý detail je starostlivo premyslený a vypracovaný s maximálnou starostlivosťou, bez rozdielu, či ide o modernú architektúru alebo historický objekt. Našou snahou je úzka spolupráca s našimi zákazníkmi, či už s firmami alebo jednotlivcami, a výsledkom tejto snahy je spokojnosť s kvalitou našej práce, ako dokazujú aj naše referencie. Každý zákazník má možnosť vyjadriť svoje predstavy ohľadom svojej strechy a my s radosťou na oplátku ponúkneme naše skúsenosti, rady a odporúčania. Nemenej podstatnou súčasťou našej práce sú kvalitné materiály. Či už z hľadiska tradičných materiálov ako je Tondach, Bramac, Nobasil, alebo moderných materiálov ako je Rheinzink, Prefa, Puren. Správny výber dodávateľa strechy a fasády vám zabezpečí pohodlné a radostné užívanie vášho domova..

...sme tu pre vás!

Váš Box Park tím

Certifikáty

Len s kvalitným osvedčeným materiálom a využitím najnovších technológií dosiahnete maximálnu kvalitu.

Strechárstvo sa, tak ako aj ostatné priemyselné odvetvia dynamicky rozvíja - neustále nové materiály, procesy a technológie. Pracujeme iba s tými najlepšími materiálmi a ich dodávateľmi, využívame najnovšie stavebné procesy, Dôkazom našej kontinuálnej snahy o udržanie na špici sú aj nasledujúce certifikáty a osvedčenia. Tieto si naša firma pravidelne aktualizuje, prípadne získava nové.

Zaklady-drazkovej-krytiny.jpg (406 KB)Rheinzink účastnícky certifikát – Základy drážkovanej krytiny
Osvedcenie-Montazny-kurz-rozsireny.jpg (125 KB)Velux osvedčenie – Montážny kurz rozšírený – montáž s krokvou EBY, montáž vertikálneho strešného okna
Osvedcenie-Montazny-kurz-rozsireny-2.jpg (133 KB)Velux osvedčenie – Montážny kurz rozšírený – montáž do falcovaného plechu