Strešná konštrukcia je najdôležitejším ochranným prvkom každej stavby. V najväčšej miere ochraňuje stavbu pred rôznymi vplyvmi okolitého prostredia - či už je to sneh, dážď, slnečné žiarenie. Len kvalitná strecha vám poskytne dostatočný komfort, aby ste sa doma cítili ako doma.

 

Profesionálne produkty

Každá strecha musí chrániť pred vodou a zatekaním  správne zvolenou strešnou krytinou. V našom portfóliu používaných strešných krytíh nájdete strešnú krytinu z pálenej škridly /Tondach, Roben, Creaton/, betónovej škridly /Bramac. Mediterran, KM Beta/, cementovláknitých krytín /Cembrit, Eternit/ a plechových krytín z medi, titánzinku /Rheinzink, VM Zink/, hliníka /Prefa, KJG/ alebo lakoplastu /KJG, Lindab/.

strecha.jpg (105 KB)
sindlova-strecha.jpg (119 KB)

Kvalitné spracovanie strechy

Pri vytváraní strešného opláštenia stavby sú mimoriadne podstatné  vhodne zvolené a kvalitne inštalované podstrešné fólie /parozábrany a difúzne fóile/. Ďalšou nemenej podstatnou zložkou sú  tepelné izolácie zo sklených, čadičových vlákien, PIR izolácií tak, aby zabezpečovala dokonalú tepelnú a zvukovú pohodu. Hľadáte zhotoviteľa vašej strechy? Kontaktujte nás pre viac informácií.